Profesjonalne biuro rachunkowe we Wrocławiu

Szeroki zakres usług rachunkowych

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra

Rzetelne wsparcie, fachowe doradztwo


O firmie

DORA to biuro rachunkowe we Wrocławiu istniejące od 1997 roku, zajmujące się wspieraniem małych i średnich firm o różnym profilu działalności oraz różnej osobowości prawnej. Ciągła chęć rozwoju w zakresie działalności gospodarczej oraz prowadzenia księgowości daje szereg możliwości związanych z prowadzeniem biura rachunkowego w szerokim zakresie.

Biuro DORA świadczy kompleksowe usługi związane z księgowością, podatkami oraz sprawami kadrowo-płacowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kadrze złożonej ze specjalistów jesteśmy w stanie wspierać firmy we wszystkich obszarach i na każdym etapie działalności. Pomagamy przedsiębiorcom w zakładaniu firm, by zapewnić im udany start na rynku. Następnie zapewniamy im pełne wsparcie operacyjne, by mogli skupić się na rozwoju biznesu.

?Kobieta używająca kalkulatoraBiuro rachunkowe DORA wszystkie usługi świadczy na podstawie posiadanej licencji Ministra Finansów nr 27282/01, która uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Mamy również dodatkowe ubezpieczenie zapewniające Klientom pewność i bezpieczeństwo nad powierzoną dokumentacją. Działalność biura reguluje natomiast Ustawa o Rachunkowości.
Indywidualne podejście

Klientom korzystającym z naszych usług kadrowo-płacowych oraz podatkowych zapewniamy nie tylko profesjonalne wsparcie, ale także pełne poczucie bezpieczeństwa. Gwarantujemy przy tym terminową i rzetelną realizację zleceń.

Prezentowana oferta zostaje dopasowana do oczekiwań każdego Klienta. Także cennik naszego biura rachunkowego opracowywany jest indywidualnie, zgodnie z zakresem świadczonych usług. Wszystko po to, aby najpełniej wpłynąć na rozwój firmy, pomagając w realizacji nawet najambitniejszych celów biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu w szczególności firmy i przedsiębiorców z Wrocławia oraz okolic. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przedstawimy Ci naszą propozycję.


Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami

+48 501 007 126