Profesjonalne biuro rachunkowe we Wrocławiu

Szeroki zakres usług rachunkowych

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra

Rzetelne wsparcie, fachowe doradztwo


Usługi księgowe

Kompleksowe usługi księgowe to jedna z naszych specjalności. Wspieramy przedsiębiorców prowadzących różne formy działalności w obrębie wielu branż. Zajmujemy się skrupulatnym prowadzeniem wymaganej dokumentacji w zakresie wskazanym przez Klienta. Każdej współpracującej z nami firmie zapewniamy pełną rzetelność i elastyczność.

Współpraca z biurem Dora jest gwarancją obsługi księgowej firmy na wysokim poziomie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie – dopasowujemy ofertę do profilu oraz charakteru prowadzonej działalności. Możemy w ten sposób odciążyć przedsiębiorstwo od odpowiedzialności związanej z prowadzeniem ksiąg podatkowych, sporządzaniem inwentaryzacji czy rozliczeniami z urzędami skarbowymi. Często okazuje się to niełatwym zadaniem zarówno dla małych oraz średnich firm, jak i osób fizycznych zajmujących się prowadzeniem działalności gospodarczej. Księgowość jest naszą specjalnością. Dysponujemy doskonałą znajomością branży, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nim wspieramy podmioty gospodarcze o różnym profilu działalności oraz różnej osobowości prawnej.
Zakres świadczonych usług księgowych

Proponowane przez nas usługi księgowe obejmują m.in.:

  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  • ewidencjonowanie środków trwałych i wyposażenia,
  • ewidencję ryczałtową.


Ponadto wspieramy Klientów w sporządzaniu inwentaryzacji, sprawozdań finansowych oraz przeznaczonych dla GUS czy też przygotowywaniu ewidencji dla celów rozliczania podatku od towarów i usług (VAT). Prowadząc księgowość firmy, jesteśmy odpowiedzialni za przygotowywanie dokumentacji na potrzeby instytucji finansowych, a także obsługę rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Ponadto proponujemy Klientom wsparcie operacyjne polegające na doradztwie podczas realizowania bieżących działań przez przedsiębiorstwo, a także na oferowaniu asysty księgowej przygotowanej do pracy w dziale księgowym firmy.

Elastyczne podejście do wykonywanych obowiązków sprawia, że dostosowujemy się do potrzeb każdego Klienta, oferując mu indywidualnie skonstruowany pakiet usług. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, wesprzemy Cię w działaniach.Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami

+48 501 007 126