Profesjonalne biuro rachunkowe we Wrocławiu

Szeroki zakres usług rachunkowo - podatkowych

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra

Rzetelne wsparcie, fachowe doradztwo


Wsparcie operacyjne dla firm

Biuro Dora dba o to, aby żadna aktualna kwestia dotycząca prowadzenia rachunkowości dla firm nie umknęła Twojej uwadze. Stale przyglądamy się wszelkim zmianom podatkowym i zarazem nie przechodzimy obok Twoich potrzeb obojętnie. Zawsze w pełni szanujemy Twój czas, a także terminy narzucone przez organy państwowe oraz instytucje finansowe, jakim podlega firma. Wiemy, jak istotne dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest dopełnianie tego typu obowiązków w określonym czasie. Sprawujemy stałą kontrolę nad księgowością, śledząc zachodzące zmiany i dopasowując je do potrzeb Twojego biznesu.

Na czym polega wsparcie księgowe dla firm?

Poszerzyliśmy zakres usług o wsparcie operacyjne dla firm. W ramach powierzonych zadań zapewniamy dostęp do wyspecjalizowanej asysty księgowej przeznaczonej dla działów księgowych obecnych w strukturach firmy. Organizujemy również zastępstwo personelu księgowego różnego szczebla, aby działania przedsiębiorstwa przebiegały bez żadnych zakłóceń. Stajemy się wsparciem w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej. W skład naszych obowiązków wchodzi również m.in.:

  • sporządzanie analiz finansowych,
  • tworzenie rozliczeń rocznych,
  • przygotowywanie biznesplanów lub wniosków kredytowych,
  • rejestrowanie spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.


Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług księgowych dla firm, finansami Twojego przedsiębiorstwa zajmą się profesjonaliści. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie. Świadczymy także usługi doradcze, podpowiadając, w jaki sposób skupić się prowadzeniu księgowości, a także na co zwrócić szczególną uwagę podczas sporządzania dokumentacji.

Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

Jednym z zadań naszego biura jest wspieranie nowo powstałych firm, które stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu. Oferujemy doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Zapewniamy pomoc specjalistów i zarazem dbamy o to, aby wszelkie kwestie z tym związane były dla naszych Klientów zrozumiałe.

Prowadzenie działalności gospodarczej nakłada na przedsiębiorcę szereg obowiązków. Naliczanie zaliczek na podatek dochodowy, sporządzanie deklaracji VAT, przechowywanie dokumentacji przedsiębiorstwa, ewidencjowanie środków trwałych, prowadzenie ksiąg handlowych - to tylko niektóre z nich. Zwłaszcza w początkowym okresie po założeniu firmy właściwe dopełnienie tych formalności przysparza sporo trudności i pochłania mnóstwo czasu. Przepisy prawne jednak stale ulegają zmianom, co sprawia, że prawidłowe zarządzanie finansami może być problematyczne także dla doświadczonych przedsiębiorców. Warto podkreślić, że nieznajomość przepisów i wynikające z niej błędy czy zaniedbania narażają firmę na dotkliwe konsekwencje prawno-finansowe.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług doradczych czy wsparcia księgowego, zabezpieczasz interesy swojego przedsiębiorstwa. Sugerowane przez nas rozwiązania usprawnią procedury związane z zarządzaniem finansami w Twojej firmie. Uchronią Cię także przed przeoczeniem koniecznych do dopełnienia formalności. Wszystkie kwestie prawne zawsze tłumaczymy w sposób zrozumiały i przejrzysty. Wsparcie merytoryczne naszego biura znacząco ułatwi Ci prowadzenie działalności gospodarczej.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta z zakresu wsparcia operacyjnego dla firm, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się uzgodnić korzystne warunki współpracy.Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami

+48 501 007 126